نتایج جستجو


روز پنج‌شنبه سهام_آسیایی با غلبه بر ضررهای اولیه بالا رفتند، درحالی‌که پس از داده‌های اقتصادی امیدبخش در آمریکا و انتظار افزایش نرخ بهره بیشتر، قیمت دلار اندکی افزایش یافت.
 


روز جمعه درحالی‌که سود قوی سهام در آمریکا و یک گام رو به جلو در کنگره درباره تصویب قانون مالیاتی فضای بازار را روشن کرد، سهام_آسیایی رشد قدرتمندی داشت. این درحالیست که سرمایه‌گذاران به مشکلات متعددی که همچنان بر سر راه تصویب این برنامه قرار دارد اشاره داشتند.


روز دوشنبه سهام_آسیایی معاملات این هفته خود را تحت فشار عقب‌نشینی وال‌استریت در بحبوحه وضعیت نامعین اصلاحات مالیاتی، در وضعیت نامساعدی آغاز کرد؛ اما یورو با تحولات آلمان افت کرد.


شیفتگی پول دیجیتال وارد فصل جدیدی شد؛ با آغاز ارائه اوراق سهام بیت‌کوین، ارزش این اوراق یک پنجم رشد کرد. سهام_آسیایی هم با خوش‌بینی نسبت به رشد جهانی، تقویت شد.


روز سه‌شنبه در حالی‌که امید به افزایش رشد جهانی باعث شد بازارها با اطمینان بیشتری پیش‌بینی کنند که این هفته هزینه وام‌گیری در آمریکا افزایش خواهد یافت، سهام_آسیایی پس از سه جلسه متوالی سود، یگ گام کوچک به عقب برداشت.


بازارهای سهام با امید به تصویب لایحه مالیاتی دولت ترامپ تقویت شد و بازار_سهام_آسیا رشد کرد.


امروز، چهارشنبه در حالی که قیمت‌ نفت و مس به قله‌های چندساله خود جهش کردند و باعث تقویت چشم‌انداز رشد اقتصادی و بهبود تورم در آینده شدند، سهام_آسیایی رشد کرد.