نتایج جستجو


پس از اخبار مطرح در خصوص تصمیم وزیر اقتصاد برای تغییر مدیران عامل برخی بانک‌ها، خبرها از تغییر در سهام و مدیران عامل بیمه‌های دولتی و شبه دولتی حکایت دارد.


رئیس جمهور آمریکا از پادشاه عربستان سعودی خواست سهام شرکت ملی نفت آرامکو را در نیویورک عرضه کند.


روز دوشنبه درحالی که سرمایه‌گذاران درحال هضم گزارش درآمدها هستند و تور ترامپ در منطقه ادامه دارد، اغلب شاخص‌های_مهم_آسیایی افت کردند.


معامله‌گران بورس_تهران امروز در حالی شاهد معاملاتی متعادل و کم‌حجم در اغلب نمادهای معاملاتی بود که لزوم اصلاح قیمت سهام و استراحت کوتاه نماگرهای منتخب بازار باعث شد تا امروز بازار شاهد در جا زدن قیمت_سهام در اغلب نمادها باشد.


مدیرعامل یک کارگزاری بازار سرمایه گفت: تحلیل‌ها نشان می دهد به‌زودی سقف 89 هزار واحدی شاخص_بورس شکسته خواهد شد.


در معاملات روز دوشنبه ارزش سهام آسیایی با معاملات احتیاطی در پی نا مشخص بودن برنامه مالیاتی پایین آمد، درحالی‌که پوند انگلیس با افزایش تردیدها در مورد رهبری نخست‌وزیر، ترسا می، افت کرد.


روز جمعه درحالی‌که سود قوی سهام در آمریکا و یک گام رو به جلو در کنگره درباره تصویب قانون مالیاتی فضای بازار را روشن کرد، سهام_آسیایی رشد قدرتمندی داشت. این درحالیست که سرمایه‌گذاران به مشکلات متعددی که همچنان بر سر راه تصویب این برنامه قرار دارد اشاره داشتند.


شاخص فرابورس در جریان معاملات هفته گذشته با روند صعودی همراه شد و در ارتفاع ۹۹۷ واحد قرار گرفت.


قیمت سکه باید کمی بیش از ارزش طلای آن باشد اما در وضعیت کنونی سکه ۲۰۰ هزار تومان از ارزش طلای آن بیشتر است که کاملاً غیرطبیعی است


عرضه سهام دو شرکت که قرار بود به وکالت از سوی صندوق بازنشستگی فولاد توسط سازمان خصوصی سازی انجام شود، لغو شد.


شیفتگی پول دیجیتال وارد فصل جدیدی شد؛ با آغاز ارائه اوراق سهام بیت‌کوین، ارزش این اوراق یک پنجم رشد کرد. سهام_آسیایی هم با خوش‌بینی نسبت به رشد جهانی، تقویت شد.