نتایج جستجو


دبیرکل کانون کارگزاران بورس از سازمان_بورس درخواست کرد زمان دریافت وجوه ناشی از فروش سهام مشتریان توسط کارگزاران از سه روز کاری به یک روز کاهش یابد.


معامله‌گران بورس_تهران امروز در حالی شاهد معاملاتی متعادل و کم‌حجم در اغلب نمادهای معاملاتی بود که لزوم اصلاح قیمت سهام و استراحت کوتاه نماگرهای منتخب بازار باعث شد تا امروز بازار شاهد در جا زدن قیمت_سهام در اغلب نمادها باشد.


معامله‌گران بورس_تهران امروز در حالی همزمان با بازارگردانی سهام در هلدینگ خلیج فارس، گروه مپنا و برخی سهم‌های حامی شاخص شاهد معاملاتی کم‌حجم بود که گروه پتروشیمی‌ها شاهد تحرک معامله‌گران اغلب حقیقی بود


شاخص کل بورس_تهران در بین ۱۷ بورس منتخب از نظر درصد روزهای مثبت رکورددار است، به طوری که شاخص کل در ۷۲ درصد روزهای کاری مثبت بوده است.


ارزش صندوق‌های_قابل_معامله در بازار سرمایه در مهرماه امسال به رقم 39 هزار میلیارد ریال رسید.


معامله‌گران بورس_تهران امروز در حالی نظاره‌گر معاملات متعادل در اغلب نمادهای معاملاتی بودند که همسوی بازارگردان‌ها در نمادهای حامی شاخص_بورس شاهد تکاپوی برخی خریداران برای یافتن سهم‌های کوچک بودند.


شرکت پارس_پامچال از فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می‌شود.


معامله‌گران بورس_تهران امروز همسو با تحرک بازارگردان‌ها برای تأثیرگذاری بر شاخص بورس، شاهد اقبال خریداران سهام به گروه فلزات اساسی و تک‌سهم‌های معدنی بود، حجم معاملات در اغلب نمادها به زحمت به یک میلیون سهم می‌رسد.


حجم و ارزش معاملات بورس_اوراق_بهادار در هفته‌ ای که گذشت به ترتیب ۷ و ۵.۹ درصد افت کرد.


شاخص کل بورس_اوراق_بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با ۱۹۶ واحد افزایش به ۸۸ هزار و ۲۰۲ واحد رسید.


از ابتدای امسال تا کنون شاخص_بورس با ۱۴ درصد افزایش و شاخص کل هم وزن با ۱۱.۶ درصد افزایش عدد ۱۷۵۴۷ واحد را تجربه کرد.


سهام یک شرکت، زمین‌های مربوط به سه جایگاه‌های سوخت، املاک یک شرکت و نیز ۴۱ جایگاه سوخت، امروز و در آخرین روز آبان ماه روی مزایده می‌رود.


معامله‌گران بورس_تهران امروز هم‌زمان با تقویت حجم و ارزش معاملات سهام در گروه فلزات اساسی و معدنی‌ شاهد تقلای شاخص کل بورس برای شکستن سقف ۸۹ هزار و ۵۰۰ واحدی بود.


صنعت «فلزات اساسی» با ۳۱.۴ درصد بیشترین ارزش و با ۲۵ درصد، بیشترین حجم معاملات هفته گذشته بورس را به خود اختصاص داد.


معاون بورس اوراق بهادار تهران گفت: کاهش_نرخ_سکه ، نرخ ارز و سود بانکی سه عامل اثرگذار تقویت بازار سرمایه است که در صورت افزایش تعداد عرضه و تقاضا، ورود و خروج و حفظ نقدشوندگی این رشد پایدار خواهد بود.


بلوک ۱۳ درصد سهام سرمایه‌گذاری ملی ایران که توسط سازمان خصوصی‌سازی در بورس_اوراق_بهادار عرضه شد، خریدار نداشت.


شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد «سپ» در فهرست نرخ‌های بازار_دوم_بورس اوراق بهادار تهران درج شد.


معامله‌گران بورس_تهران امروز با معاملات کم حجم روبه‌رو بودند، چشم‌های خیره بازار به لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس و حساب دخل و خرج کشور در سال آینده باعث شد تا امروز سرمایه‌گذاران در تالار شیشه‌ای دست به عصا گام بردارند.


از ابتدای امسال تا کنون شاخص_بورس با بیش از ۲۲ درصد افزایش همراه بوده است.


عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت تامین سرمایه امید با نماد "امید"، فردا(چهارشنبه) در بورس_تهران انجام می‌شود.


یک صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در اوراق_بهادار با درآمد ثابت در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس درج شد.


عرضه اولیه ۱۵درصد سهام شرکت عطرین نخ قم با نماد "نطرین"، یکشنبه(سوم دیماه) در فرابورس_ایران انجام می‌شود.


شاخص کل بورس_تهران در میان ۱۷ بورس بین المللی بیشترین بازدهی را در هفته گذشته به خود اختصاص داد.


مدیرعامل بورس تهران در تشریح وظایف نظارت بر ناشران که با دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات به بورس_اوراق_بهادار تهران واگذار شده است گفت: دستورالعمل افشای اطلاعات از فردا (شنبه) در بورس اجرایی می‌شود.