نتایج جستجو


معاون نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان_بورس و اوراق_بهادار از تاسیس صندوق ارزی و راه‌ اندازی معاملات آتی ارز در آینده‌ای نزدیک و با همکاری مناسب بانک مرکزی خبر داد.


دبیرکل کانون کارگزاران بورس از سازمان_بورس درخواست کرد زمان دریافت وجوه ناشی از فروش سهام مشتریان توسط کارگزاران از سه روز کاری به یک روز کاهش یابد.


مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات_اعتباری گفت: موضوع فعالیت صندوق‌های_سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت از سوی مراجع ذی‌ربط همچون وزارت_امور_اقتصادی_و_دارایی، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی در دست بررسی و بازبینی است.


مدیر مالی شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: مبلغ 56 هزار و 12 میلیارد ریال سود انواع اوراق در مهر ماه امسال به حساب 10 هزار و 520 سرمایه گذار واریز شد.


براساس اصلاحیه ماده ۱۹دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر ارز، مقررات مربوط به مبالغ بیش از ۱۰ هزار یورو در صورت ظن ماموران به پولشویی ، برای مبالغ کمتر از ۱۰ هزار یورو هم تسری می‌یابد.


رئیس کل بانک_مرکزی تامین سرمایه برای ۱۰ هزار بنگاه اقتصادی، تامین مالی ۶ هزار طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی حداقل ۶۰ درصد و تامین مالی بازسازی و نوسازی ۵ هزار واحد اقتصادی را برنامه اعتبار بانک_مرکزی در سال جاری عنوان کرد.


حجم، ارزش و نوبتهای معاملات بورس در هفته ای که گذشت به ترتیب با ۱۲، ۲۴.۴ و ۱۶ درصد کاهش مواجه شدند.


ممنوعیت صدور «یونیت» در شعب بانکی؛ سازمان_بورس و اوراق_بهادار هفته گذشته طی ابلاغیه‌ای صدور واحدهای  صندوق‌های_سرمایه‌گذاری در شعب بانک‌ها را ممنوع اعلام کرد.


حجم و ارزش معاملات بورس_اوراق_بهادار در هفته‌ ای که گذشت به ترتیب ۷ و ۵.۹ درصد افت کرد.


شاخص کل بورس_اوراق_بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با ۱۹۶ واحد افزایش به ۸۸ هزار و ۲۰۲ واحد رسید.


رئیس سازمان_بورس بار دیگر بر ممنوع بودن معاملات بلوکی تاکید و اعلام کرد: با افرادی که معامله بلوکی اغوا کننده و گمراه کننده می کردند ، برخورد شده است.


دبیر کل کانون کارگزاران با بیان اینکه دوره تسویه یک روزه می‌تواند به افزایش نقدشوندگی کمک کند، گفت: ورود سازمان_بورس در تعیین هیات مدیره ارکان بازار به نوعی دور زدن قانون بوده و باید فقط 5 درصد سهام عادی را در اختیار داشته باشد.


شاخص بورس در جریان معاملات هفته گذشته با ثبت رشد ۱۳۳۳ واحدی به رقم ۸۹ هزار و ۳۳۹ واحد رسید.


شاخص بورس در آبان ماه امسال با ۲۲۹۴ واحد افزایش معادل ۲.۷ درصد رشد کرد.


شاخص بورس در جریان معاملات آبان ماه امسال با ۲۲۶۰ واحد افزایش به کار خود پایان داد.


یک کارشناس بازار سرمایه گفت: ابزارهای جدید، نظارت دقیق بر ناشران و قوانین ساده، بهبود شرایط اوراق_بهادار و رونق بازار بورس و فرابورس را تضمین می‌کند.


شاخص بورس در جریان معاملات هفته گذشته با ثبت افت ۶۰ واحدی در ارتفاع ۹۱۰۹۲ واحدی قرار گرفت.


شاخص بورس در هفته ای که گذشت با رشد ۲۱۹۲ واحدی و ثبت افزایش ۲.۴ درصدی مواجه شد.


رئیس سازمان بورس_و_اوراق_بهادار با اشاره به دلایل افزایش شاخص بورس، به سهامداران توصیه کرد با تحلیل و توجه به مسایل بنیادی صنایع و شرکتها، در بازار سهام بلندمدت سرمایه گذاری کنند.


یک صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در اوراق_بهادار با درآمد ثابت در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس درج شد.


اسامی بزرگترین صنایع_بورسی_و_فرابورسی از نظر ارزش معاملات در پایان آبان امسال اعلام شد.


در جریان معاملات آخرین ماه پاییز امسال تعداد 20776 میلیون انواع اوراق_بهادار به ارزش 48930 میلیارد ریال در بیش از یک میلیون و 302 هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب 10.5، 19.5 و 1.6 درصد افزایش را نسبت به ماه گذشته تجربه کرد.


معاونت نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس دستورالعمل‌های اصلاح‌شده اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد این سازمان، پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق_بهادار در فرابورس ایران را ابلاغ کرد.


مدیرعامل بورس تهران در تشریح وظایف نظارت بر ناشران که با دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات به بورس_اوراق_بهادار تهران واگذار شده است گفت: دستورالعمل افشای اطلاعات از فردا (شنبه) در بورس اجرایی می‌شود.


شاخص بورس در جریان معاملات در هفته نخست دیماه با ۲۳۹۱ واحد افزایش معادل ۲.۵ درصد رشد کرد.